Publikohet ''Panorama'' nga Ardiani dhe Xhensila

Mediale Vip

Publikohet ''Panorama'' nga Ardiani dhe Xhensila

Nga: E.R Më: 10 korrik 2020 Në ora: 14:10
Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi, nuk po ndalon së sjelli projekte të reja muzikore.

Së fundmi, ai ka publikuar një këngë të re në bashkëpunim me Xhensila Myrtezaj, që titullohet ''Panorama''.

Dyshja kanë bashkpunuar dhe më herët me të cilen kanë pasur dhe një bashkëpunim që titullohet  ''Çika, Çika''

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat