Rezarta Shkurta eksozon gjoksin e saj  - Bota Sot
Rezarta Shkurta eksozon gjoksin e saj 

Mediale Vip

Rezarta Shkurta eksozon gjoksin e saj 

Nga: E.B Më: 10 korrik 2020 Në ora: 17:03
Rrezarta Shkurta

Këngëtarja dhe biznesmenja ngriti temperaturat e veshur me bikini në bregdetin shqiptar.


Rezarta Shkurta ka ekspozuar gjoksin e saj duke vënë në pah linjat e saj trupore, shkruan "Bota Sot".


Këngëtarja ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar pushimet duke u shprehur se nuk ka bregdet më të bukur se ai i vendit tonë.


Këngëtarja po i kalon pushimet me moderatoren Aulona Musta dhe zbuloi se ishte pikërisht ajo që i realizoi edhe foton e nxehtë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat