Eminem bën thirrje të përdoren maskat - Bota Sot
Eminem bën thirrje të përdoren maskat

Mediale Vip

Eminem bën thirrje të përdoren maskat

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 21:01
Eminem

Reperi i njohur amerikan, Eminem ka bërë thirrje që të respektohen rekomandimet e OBSH-së për bartjen e maskave.

“Gjysma prej nesh ecin thjesht rrugëve dhe nuk duan të bartin maska”, ka thënë Eminem në tekstin e një kënge.

Kjo këngë ka ardhë bashkëpunim me reperin amerikan Kid Cudi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat