Djalë apo vajzë? Zbulohen detajet e bebes që pret Sara - Bota Sot
Djalë apo vajzë? Zbulohen detajet e bebes që pret Sara

Mediale Vip

Djalë apo vajzë? Zbulohen detajet e bebes që pret Sara

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 08:14
Ledri Vula dhe Sara Hoxha

Ditëlindja e Ledrit u shoqërua nga Sara me një fotografi unike të çiftit, shkrepur në jug të Shqipërisë.

Imazhi duket të jetë më i vjetër dhe përkon me një moment kur siç u shpreh bukuroshja ishte “një prej ditëve më të lumtura të jetëve të tyre”.

Burime për Prive bëjnë të ditur se fotoja është shkrepur kur Sara e ka konfirmuar shtatzëninë.

Burime pranë çiftit tregojnë për portalin tonë se Sara është në muajin e 5-të të pritjes së ëmbël së një vajze.

Në fund të nëntorit apo në fillim të muajit dhjetor çifti do të bëhen prindër për herë të parë dhe neve s’na mbetet gjë tjetër pos t’i urojmë “krahë të lehta” Sarës në periudhën e mbetur të shtatzënisë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat