Kaq natyrale dhe e bukur, Miriam befason me dukjen - Bota Sot
Kaq natyrale dhe e bukur, Miriam befason me dukjen

Mediale Vip

Kaq natyrale dhe e bukur, Miriam befason me dukjen

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 11:37
Mirima Cani

Mirima Cani ka dëshmuar që nuk i frikësohet natyralitetit, gjë e cila iu mungon shumë femrave të ekranit.

Nëse hedhim një sy në postimet e saj në rrjetet sociale, shohim që këngëtarja nga Shqipëria poston vazhdimisht fotografi ku shihet pa pikë grimi.

Një gjë e tillë ka ndodhur edhe këtë herë, ku Miriam në Instagram ka publikuar një imazh, ndërsa që befasoj me pamjen.

Pa make-up fare, Miriam u dëshiroj një mëngjes të mbarë fansave të saj të shumtë, ndërsa që u komplimentua për dukjen.

 Rikujtojmë që Miriam është nënë e dy fëmijëve nga martesa me kantautorin, Alban Skenderaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat