Efehan tashmë është rritur dhe surprizon mami Almedën - Bota Sot
Efehan tashmë është rritur dhe surprizon mami Almedën

Mediale Vip

Efehan tashmë është rritur dhe surprizon mami Almedën

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 17:01
Almeda Abazi me djalin e saj

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një nga çiftet më të ndjekur për shkak të historisë së tyre të dashurisë.

Ata janë prindër të një djali, të quajtur Efehan dhe na ka zbukuruar ditën me surprizën që i ka bërë mami Almedës.

Edhe pse është akoma i vogël, Efehan është kujdesur t’i dhurojë Almedës një lule, gjest ky që e ka emocionuar bukuroshen shqiptare.

“Efe ma solli”, shkruan Almeda krahas fotos.

Kujtojmë se ajo ka treguar herë pas here se dëshiron t’i mësojë Efehanit shqip dhe i flet gjithmonë për vendin e saj.

Image

Madje sapo masat nga Covid-18 të lehtësohen, Almeda ka treguar se vendi i parë që do vizitojë është Shqipëria.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat