Lyrical Son & Mc Kresha lansojnë këngën “Ajo po don” - Bota Sot
Lyrical Son & Mc Kresha lansojnë këngën “Ajo po don”

Mediale Vip

Lyrical Son & Mc Kresha lansojnë këngën “Ajo po don”

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 17:52
Lyrical Son dhe Mc Kresha

Lyrical Son dhe Mc Kresha sapo kanë lansuar projektin e tyre më të ri.

Kënga e  cila mban titullin “Ajo po don”, është vizuelizuar edhe me videoklip.

Se sa do të pëlqehet kjo këngë, do ta kuptojmë ditëve në vazhdim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat