Angela Martini shtatzënë? Foto që sjell dyshime - Bota Sot
Angela Martini shtatzënë? Foto që sjell dyshime

Mediale Vip

Angela Martini shtatzënë? Foto që sjell dyshime

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 18:18
Angela Martin

Modelja e njohur Angela Martini është duke shijuar verën në maksimum së bashku me bashkëshortin e saj.

Teksa ka postuar një foto në rrjetin social Instagram është vënë re se barku i modeles është më i fryrë se herët e tjera çka ngre dyshime se Angela mund të jetë në pritje të ëmbël.

Duke mbajtur një gotë shampanjë në dorë, e veshur me reçipetat e plazhit dhe në pjesën e poshtme një fund me rrjetë, barku i modeles duket më i fryrë se zakonisht.

Kjo gjë është vënë re dhe nga komentuesit të cilët shkruajnë se mos ajo është shtatzënë.

Angela Martini- komentKujtojmë se Angela e ka shprehur dëshirën për të pasur shumë fëmijë dhe mbase ky është i pari që modelja do sjellë në jetë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat