Këngëtarja shqiptare në ‘hall’ me peshën pas karantinës - Bota Sot
Këngëtarja shqiptare në ‘hall’ me peshën pas karantinës

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare në ‘hall’ me peshën pas karantinës

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 18:19
Rezarta Shkurta

Rezarta Shkurta thotë se kjo verë e zuri me disa kile më shumë.

Rezarta Shkurta këto ditë ka nisur pushimet në bregdet, ndërsa kohë pas kohe po sjell fotografi në rrjete sociale.

Në imazhin e fundit, ajo shfaqet e veshur me bikini njëpjesëshe, teksa shihet se ka shtuar paksa peshë nga karantina.

E këtë gjë e pranon edhe vet këngëtarja, duke thënë se po shpreson të gjejë mënyrën si të dobësohet pa ushtrime e duke ngrënë.

“Kjo vere me zuri me 5 kg me shume ( faji i karantines) Por me shpresen qe shoqja ime @aulonamusta te vihet ne seder dhe te me tregoj si te dobesonem, me kusht qe te ha dhe te mos bej ushtime A thua behet?“, shkruan Rezarta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat