Familja Beckham konfirmon fejesën e Brooklyn Beckham - Bota Sot
Familja Beckham konfirmon fejesën e Brooklyn Beckham

Mediale Vip

Familja Beckham konfirmon fejesën e Brooklyn Beckham

Nga: E.B Më: 11 korrik 2020 Në ora: 18:32
Nicola Peltz dhe Brooklyn Beckham

Brooklyn Beckham e ka konfirmuar fejesën e tij me Nicola Peltz.

Përmes një foto të postuar në rrjete sociale Beckham ka shkruar se para dy javëve i ka propozuar të dashurës për martesë dhe ajo ka pranuar, shkruan “The Sun”.

“Jam personi më i lumtur në botë. Të premtoj se do të jem bashkëshorti dhe babi më i mirë”, ka shkruan Brooklyn.

Gjithashtu, Peltz ka shkruar se sa e lumtur është që do të kalojë gjithë jetën me Brooklyn Beckham.

Prindëri David dhe Victoria gjithashtu i janë gëzuar këtij lajmi, shkruan “Bota Sot”.

Victoria nga një postim ka shprehur lumturinë, ku ka shkruar se nuk do të mund të ishin më të lumtur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat