Majlinda bëhet si “çokollatë”, ja si rrezitet - Bota Sot
Majlinda bëhet si “çokollatë”, ja si rrezitet

Mediale Vip

Majlinda bëhet si “çokollatë”, ja si rrezitet

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 19:16
Majlinda Zeka

Majlinda Zeka po shijon ditët e verës në maksimum.

Ish- e dashura e reperit Majk, ka shpërndarë një video disa sekondeshe në InstaStory, ku edhe ka fokusuar linjat e trupit të saj.

Zeka megjithëse nënë e një djali po arrinë të mbahet në super formë dhe këtë na e tregon me shumë qejf.

Padyshim, bukuria e saj është kaq e veçantë dhe e rrallë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat