Adelina shijon jetën e natës, ndanë fotografinë joshëse - Bota Sot
Adelina shijon jetën e natës, ndanë fotografinë joshëse

Mediale Vip

Adelina shijon jetën e natës, ndanë fotografinë joshëse

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 19:30
Adelina Berisha

Adelina Berisha po i vazhdon pushimet.

Kësaj radhe, ajo në rrjetin social Instagram ka hedhur një imazh ku shihet se pos plazhit, e shijon edhe jetën e natës.

Në fotografinë e hedhur, këngëtarja vërehet se ka veshur veshje të shkurta, që ia kanë nxjerr trupin seksi.

Pra, në imazh, Adelina duket elegante dhe shumë e bukur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat