Sheherzada e bukur nuk fsheh tepricën e kilogramëve: Gruaja e Sulejmanit nuk ngutet të majë dietë pas lindjes - Bota Sot
Sheherzada e bukur nuk fsheh tepricën e kilogramëve: Gruaja e Sulejmanit nuk ngutet të majë dietë pas lindjes

Mediale Vip

Sheherzada e bukur nuk fsheh tepricën e kilogramëve: Gruaja e Sulejmanit nuk ngutet të majë dietë pas lindjes

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 19:48
Bergüzar Korel

Aktorja e famshme turke Bergüzar Korel në rroba banje në është foto, e cila nuk i ka shpëtuar interesimit të medieve

Duke pasur parasysh posaçërisht që figura e saj është larg nga idealja, sepse ajo para pak kohësh ishte shtatzënë dhe sapo ka lindur fëmijën dhe që të gjithë mezi kanë pritur ta shohin se si duket bashkëshortja e Halit Ergençit të famshëm, i cili është bërë i famshëm me rolin e Sulejmanit të Madhërishëm.

Bergüzar, e famshme si ylli i serisë “Sheherzada” dhe “Një mijë e një net”, ka lindur fëmijën e dytë në muajin maj të këtij viti ndërkaq gjatë shtatzënisë nuk ka shtuar peshë të tepërt.

Mirëpo, fotoja në rroba banje tregon që Bergüzar nuk ngutet të mbajë dietë.

Në rrjetet shoqërore madje herë pas here është edhe në sulm të kritikave por edhe të komenteve fyese përse nuk i ka format e mëparshme.

Buzëqeshja e gjerë dhe shikimi i kënaqshëm i nënës së dy djemve tregojnë që celuliti tani për tani nuk është as afër çështjeve më të rëndësishme në jetën e saj. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bergüzar Korel bikinili YAKALANDI! Ünlü oyuncu Bergüzar Korel kilolu haliyle dikkat çekti! 4 ay önce ikinci çocuğunu dünyaya getiren ünlü oyuncunun kilolu hali gözlerden kaçmadı. Doğum kilolarından hala kurtulamadığı gözlenen Bergüzar Korel’in saklanma çabaları ise işe yaramadı. Doğum sonrası aldığı kilolar ve selülitleri ile dikkat çeken Bergüzar Korel’in bu görüntüsü şaşkınlık yarattı. Çevrenin şaşkın bakışları arasında tatilini sürdüren Bergüzar Korel’i görenler “eski halinden eser yok” demekten kendilerini alamadılar. Bu görüntüsü ile sosyal medyada eleştiri okları ve hakarete varan yorumlar ile alay konusu olan Bergüzar Korel’in şok değişimi için yana kaydırabilirsiniz. Sizleri yormak istemedim☺️ İyi yazlar olsun🤍

A post shared by Berguzar Korel (@berguzarkorel) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat