Dua më e lumtur se kurrë gjatë qëndrimit në fermën e prindërve të Anwarit - Bota Sot
Dua më e lumtur se kurrë gjatë qëndrimit në fermën e prindërve të Anwarit

Mediale Vip

Dua më e lumtur se kurrë gjatë qëndrimit në fermën e prindërve të Anwarit

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 22:02
Dua Lipa

Dua Lipa po shijon qëndrimin tek vjehrritë.

Dua Lipa së fundi kaloi pushimet në ishujt Karaibe bashkë me të dashurin, Anwar Hadid.

Pas përfundimit të pushimeve në plazh, këngëtarja dhe partneri i saj shkuan për vizitë tek prindërit e Anwarit.

Ajo së fundi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të shkrepura në ambientet e fermës së familjes Hadid, teksa thotë se është shumë e lumtur.

Dua ndau imazhe duke u argëtuar bashkë me kafshët, ndërsa shkruan “E lumtur, e lumtur, e lumtur”.

Kujtojmë se “Hallucinate” është projekti më i ri muzikor nga Dua Lipa, të cilin e publikoi dje me një video të animuar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

happy happy happy

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat