Nuk e kishim parë asnjëherë kështu, Rudina Magjistari ndryshon pamje - Bota Sot
Nuk e kishim parë asnjëherë kështu, Rudina Magjistari ndryshon pamje

Mediale Vip

Nuk e kishim parë asnjëherë kështu, Rudina Magjistari ndryshon pamje

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 22:41
Rudina Magjistari

Rudina Magjistari u shfaq dje në ekran me një tjetër look.

Moderatoren e njohur jemi mësuar ta shohim gjithmonë me të njëjtën pamje.

Ajo preferon flokët e drejtë dhe të shtrirë, mirëpo moderatorja dje vendosi të bëjë një ndryshim.

Rudina gjatë emisionit të djeshëm është shfaqur me flokët kaçurela dhe siç shihet ky model flokësh i shkon shumë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat