Dasmë këtë vit? Ja pyetja që shton dilemat tek Luana Vjollca - Bota Sot
Dasmë këtë vit? Ja pyetja që shton dilemat tek Luana Vjollca

Mediale Vip

Dasmë këtë vit? Ja pyetja që shton dilemat tek Luana Vjollca

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 22:42
Luana Vjollca

Moderatorja e njohur dhe këngëtarja, Luana Vjollca u përfol që ishte në dilemë nëse do e bëntë këtë vit apo vitin tjetër dasmën e saj me biznesmenin nga Kosova Krenar Çoçaj.

Por duket se kësaj radhe ka shtuar dilemat edhe më shumë me një pyetje tendencioze në Instagram. ‘’Gusht apo korrik’’ pyet Luana publikun.

Nuk dihet se përse e bën këtë pyetje moderatorja e njohur e cila në momentin e video-s ka veshur një veshje atraktive të zezë.

Duket se Luana është në dilemë për diçka, por nuk është e vështirë të shohësh çfarë mendojnë fansat e saj të cilët në shumicë shkruajnë ‘’Korrik’’.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat