Dekolteja e hapur i zbulon shumë modeles së njohur - Bota Sot
Dekolteja e hapur i zbulon shumë modeles së njohur

Mediale Vip

Dekolteja e hapur i zbulon shumë modeles së njohur

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 23:24
Lindsey Pelas

Fustani i Lindsey ishte i vogël për përmasat e saj.

Lindsey Pelas vazhdon të komentohet për paraqitjet provokuese, ku ekspozon fizikun.

Modelja, së fundi ka publikuar disa fotografi në Instagram, në të cilat shfaqet e veshur me një fustan të bardhë.

Fustani me dekolte të hapur, ia zbulonte gjoksin Lindseyt, e cila nuk hezitoi që këto foto t’i ndante me miliona ndjekësit e saj.

Ajo ishte ulur në një kënd dhe mori poza provokuese para kamerës. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat