Gjiko i bën befasinë e ëmbël Elitës - Bota Sot
Gjiko i bën befasinë e ëmbël Elitës

Mediale Vip

Gjiko i bën befasinë e ëmbël Elitës

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 00:41
Gjiko dhe Elita Rudi

Gjiko tregoi anën romantike me veprimin e fundit.

Një prej çifteve më të përfolura të shoubizit janë edhe Elita Rudi dhe Gjiko.

Dyshja ka pak kohë që kanë përfunduar pushimet në jug të Shqipërisë, nga ku sollën fotografi të shumta për fansat e tyre.

Së fundi, moderatorja publikoi një foto, me të cilën tregoi befasinë që ia kishte bërë Gjiko, i cili i kishte dhuruar një buqetë me lule.

“E dua kur ai më sjell lule pa arsye”, ka shkruar Elita sipër fotos, teksa dukej e lumtur për befasinë që ia bëri bashkëshorti.

Elita Rudi dhe Gjiko janë prindër të një djali, i cili quhet Zëri.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat