Anxhelina si një sirenë me pozën e fundit në plazh - Bota Sot
Anxhelina si një sirenë me pozën e fundit në plazh

Mediale Vip

Anxhelina si një sirenë me pozën e fundit në plazh

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 12:00
Anxhelina Hadërgjonaj

Anxhelina theksoi fizikun në kostumin e ngushtë.

Anxhelina Hadërgjonaj ndau me ndjekësit një fotografi joshëse, në të cilën u shfaq atraktive buzë plazhit.

Këngëtarja kishte veshur një kostum të ngushtë, i cili ia vinte në pah fizikun e përsosur asaj.

Anxhelina shijoi mbrëmjen në plazh, teksa ishte ulur pranë një zjarri dhe mori pozën joshëse para kamerës.

Kujtojmë se Anxhelina Hadërgjonaj muajt e fundit ka qëndruar në Shqipëri, ku edhe e shfrytëzoi rastin për t’u relaksuar në bregdet.
 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat