Xhensila Myrtezaj uron ditëlindjen e vajzës: E solle diellin e ditëve tona - Bota Sot
Xhensila Myrtezaj uron ditëlindjen e vajzës: E solle diellin e ditëve tona

Mediale Vip

Xhensila Myrtezaj uron ditëlindjen e vajzës: E solle diellin e ditëve tona

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 12:16
Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, është mjaft e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën e saj personale.

Pasi ajo dhe bashkëshorti i saj, Bes Kallaku, sollën në jetë fëmijën e tyre të parë para dy vitesh, deri më tani nuk e kanë zbuluar fytyrën e saj.

Ndërsa gjatë ditës së sotme (e diel), përmes një postimi në rrjetin social Instagram, vajza e saj, Ajka feston ditëlindjen e dytë.

Bukuroshja brune nuk e ka lënë pa dedikuar fjalë të ëmbla për të bijën, ndërsa ka ndarë edhe një video të ëmbël.

“12.07.2018, 11:50, orë e bekuar, solle diellin e ditëve tona”, ka shkruar ajo në përshkrimin e videos.

Ndërsa po feston ditëlindjen e saj, hiti i saj i fundit “Panorama” në bashkëpunim me Ardian Bujupi, është duke u dëgjuar në masë të madhe në platformën YouTube.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

12.07.2018. 11:50AM 🕰 or’e bekuar, solle diellin e diteve tona @bes_kallaku . Faleminderit At!

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat