E dashura e Ledrit thotë se duhet liruar mendjen nga negativiteti - Bota Sot
E dashura e Ledrit thotë se duhet liruar mendjen nga negativiteti

Mediale Vip

E dashura e Ledrit thotë se duhet liruar mendjen nga negativiteti

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 12:55
Sara Hoxha

Sara Hoxha sugjeron mendimet sa më pozitive.

E dashura e Ledri Vulës, Sara Hoxha, tani është kthyer ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

Ajo po ndiqet nga një numër i madh i njerëzve dhe vëmendja e madhe është duke shkuar tek imazhet që poston.

Së fundi Sara ka sugjeruar të fokusohemi në gjëra sa më pozitive.

“Largoni mendjen tuaj nga negativiteti”, ka shkruar ajo pranë postimit të një fotografie.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat