Publikohet “Bass” nga Tayna

Mediale Vip

Publikohet “Bass” nga Tayna

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 12:59
Tayna

Tayna e ka publikuar këngën e re.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Bass”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip të punuar nga “Sekuencë”.

Me instrumental është marrë Cricketi e teksa pjesa e dytë e saj nga Jacob Lethal Beats.

Duhet kujtuar se ky është projekti i saj i parë muzikor pas nënshkrimit të kontratës me Sony Music dhe mban logon e tyre.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat