Besi e Xhensila me urim të veçantë në dy vjetorin e Ajkës - Bota Sot
Besi e Xhensila me urim të veçantë në dy vjetorin e Ajkës

Mediale Vip

Besi e Xhensila me urim të veçantë në dy vjetorin e Ajkës

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 13:46
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku

Xhensila Myrtezaj e Bes Kallaku dy vite më parë kanë marrë epitetin prindër, duke u qenë të bekuar për këtë ndjenjë të veçantë.

Që nga ai moment ata janë shprehur që janë të lumtur dhe se Ajka e vogël ia ka mbushur zemrat plotë me dashuri.

Sot për ditëlindjen e saj ata shkruan fjalë emocionuese për vajzën duke publikuar foto të vogëlushes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat