Albina Kelmendi sjell bashkëpunimin e radhës - Bota Sot
Albina Kelmendi sjell bashkëpunimin e radhës

Mediale Vip

Albina Kelmendi sjell bashkëpunimin e radhës

Nga: B.F Më: 12 korrik 2020 Në ora: 15:07
Albina Kelmedi dhe Taulant Baraliun

Këngëtarja Albina Kelmedi ka publikuar këngën e radhës   “Një takim” në  bashkëpunimin me Taulant Baraliun.

Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka punuar Kreshnik Avdiu.

Kujtojmë që këngngëtarja bashkëpunimin e fundit e ka pas me këngëtarin Gold Ag.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat