Dafina risjell disa poza nga klipi “Aman” - Bota Sot
Dafina risjell disa poza nga klipi “Aman”

Mediale Vip

Dafina risjell disa poza nga klipi “Aman”

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 17:43
Dafina Zeqiri

“Aman” është projekti muzikor, të cilin Dafina Zeqiri e solli më 1 korrik në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe Lumi B.

Kënga tashmë është shndërruar në hit, ndërsa videoklipi deri më tani numëron mbi pesë milionë shikime në YouTube.

Njëra nga skenat më të pëlqyera të videos muzikore, është kur Dafina interpreton pjesën e saj e veshur me bikini të kuqe dhe vë në plan të parë figurën trupore.

Këngëtarja i ka zgjedhur pikërisht disa fotografi nga kjo skenë dhe ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale.

“Mos u shqetësoni, jini të lumtur”, është përshkrimi që ka zgjedhur për këto imazhe. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dnt worry 💋 be happy !

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat