Arilena ekspozon linjat trupore - Bota Sot
Arilena ekspozon linjat trupore

Mediale Vip

Arilena ekspozon linjat trupore

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 18:41
Arilena Ara

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare më të talentuara dhe tejet e suksesshme me projektet e saj muzikore.

Është kjo Arilena Ara e cila veç sukseseve komentohet edhe për paraqitjet e saj.

E së fundmi vjen me një fotografi, teksa ka pozuar në bikini duke shijuar rrezet e diellit.

Me një fizik të formësuar e bukuri natyrale, ajo duket thjeshtë fantastike.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat