Luana Vjollca nuk i ndalon pozat ku shfaqet atraktive, kështu duket tani

Mediale Vip

Luana Vjollca nuk i ndalon pozat ku shfaqet atraktive, kështu duket tani

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 19:17
Luana Vjollca

Luana Vjollca duket seksi në foton e fundit.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, nuk e ka ndërmend që ti ndaloj pozat provokuese.

Duke treguar format trupore, e herë-herë tejet natyrale, Luana është shndërruar në emrat më të komentuar në mediat rozë.

E tillë u paraqit edhe në imazhin e fundit të postuar në Instagram.

Sa i përket jetës private ajo ka qenë gjithmonë e rezervuar. Ani pse publiku di për lidhjen e saj të dashurisë, Luana nuk ka publikuar deri më tani as edhe një foto me personin e saj të zemrës.

Ndryshe mbetet ndër femrat më të dashura për publikun sidomos gjininë mashkullore.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

..☀️

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat