Mbi 500 euro sandalet dhe 200 euro bikini, Nora me shumë luks në pushime - Bota Sot
Mbi 500 euro sandalet dhe 200 euro bikini, Nora me shumë luks në pushime

Mediale Vip

Mbi 500 euro sandalet dhe 200 euro bikini, Nora me shumë luks në pushime

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 13:15
Nora Istrefi

Mbi 500 euro sandalet dhe 200 euro bikini, Nora me shumë luks në pushime

Nora Istrefi edhe për bikini paguan shumë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka nisur pushimet pavarësisht rrezikut të përhapjes të virusit Covid-19.

Në det po shoqërohet nga mikja e saj më e mirë, vajza Renee.

Nora nga pushimet i ka publikuar disa foto në të cilat duket seksi në bikini, më pas doli çmimi i tyre dhe nuk është i ulët.

Bikinit e këngëtares shqiptare kushtojnë 195 euro ndërsa sandalet 575 euro.
 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat