Jehona Sopi zgjedh fjalët më të mira për ta uruar motrën me rastin e ditëlindjes - Bota Sot
Jehona Sopi zgjedh fjalët më të mira për ta uruar motrën me rastin e ditëlindjes

Mediale Vip

Jehona Sopi zgjedh fjalët më të mira për ta uruar motrën me rastin e ditëlindjes

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 13:51
Jehona Sopi

Jehona Sopi e ka uruar motrën edhe publikisht.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jehona Sopi nuk është se ka pasur llogari në rrjete sociale dhe tani kur i ka hapur, ka filluar të bëhet edhe aktive.

Në llogarinë e saj në Instagram nuk mungojnë as fotot familjare.

Jehona së fundmi ka zgjedhur ta publikojë një imazh të motrës e cila sot feston ditëlindjen.

Me rastin e kësaj dite të veçantë për të Jehona ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar. Më poshtë ua sjellim postimin e plotë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat