Albani del për kafe me gruan e tij, e gjithë vëmendja tek pamja e Fjollës

Mediale Vip

Albani del për kafe me gruan e tij, e gjithë vëmendja tek pamja e Fjollës

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 14:19
Alban Mehmeti dhe Fjolla

Këngëtari i mirënjohur shqiptar , Alban Mehmeti po vazhdon të jetë tejet i dashur për publikun.

Ai u bë i njohur për publikun në moshë shumë të re dhe këngët e tij janë gjithmonë shumë të pëlqyera.

Alban Mehmeti është i përfolur edhe për jetën e tij private.

Ai është tejet aktiv me postime në rrjete sociale.

Sot, ai ka dalë për kafe me gruan, e është ajo që mori gjithë vëmendjen.

Image

 

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat