Tayna e përmend në këngën e re, reagon Eni Koçi - Bota Sot
Tayna e përmend në këngën e re, reagon Eni Koçi

Mediale Vip

Tayna e përmend në këngën e re, reagon Eni Koçi

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 20:36
Tayna Eni Koçi

Reperja e njohur Tayna ka publikuar këtë të dielë këngën e saj më të re, të titulluar “Bass”. Ky projekt muzikor është pritur shumë mirë nga publiku dhe nëse vazhdon kështu do të thyejë menjëherë rekorde.

Në një pjesë të tekstit, Tayna ka përmendur këngëtaren Eni Koçin, konkretisht flokët e saj, në një kontekst pozitiv. “Po pim bar pi apianos, Sikur flokët e Eni Koçit, Drita poqit maje kryt t’shoqit”, këndon reperja.

Pas publikimit të këngës, Eni ka reaguar me anë të një postimi në Instastory. Ajo e ka pritur shumë mirë dhe e cilëson Taynën si këngëtare fantastike.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat