Kejvina Kthjella në lidhje dashurie me këngëtarin nga Kosova

Mediale Vip

Kejvina Kthjella në lidhje dashurie me këngëtarin nga Kosova

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 21:47
Kejvina Kthella

Para disa ditësh bukuroshja Kejvina Kthella i la gojëhapur të gjithë ndjekësit në Instagram me një video ku shfaqej mjaft sensuale.

Komentet pozitive nuk munguan dhe të gjithë e komplimentonin modelen  për format e saj mjaft tërheqëse.

Mirëpo të gjithë vëmendjen e mori komenti i Seven Saraçi-t të cilit i janë bërë sytë zemra kur ka parë videon.

Dyshja disa kohë më parë u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe u përfolën për një lidhje të mundshme, mirëpo Kejvina i hodhi poshtë këto thashetheme.

Megjithatë komentet e tyre me zemra lënë vend akoma për dyshim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat