Veshja e tejdukshme ia zbulon të brendshmet Rinës - Bota Sot
Veshja e tejdukshme ia zbulon të brendshmet Rinës

Mediale Vip

Veshja e tejdukshme ia zbulon të brendshmet Rinës

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 00:33
Rina Balaj

Veshja i ka zbuluar shumë reperes.

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, kohët e fundit është komentuar shumë lidhur me ndryshimin drastik për sa i përket formave trupore.

Në klipin e fundit në bashkëpunim me të dashurin e saj Sin Boy, Rina u shfaq tejet seksi.

Reperja nuk po ndalet me publikimin e imazheve të tilla as tani. Në imazhin e fundit të publikuar në Instagram veshja e tejdukshme i ka zbuluar të brendshmet.

Rina dukej joshëse dhe me stil.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat