Kë zgjedh Ardian Bujupi mes Elvanës dhe Xhensilës?

Mediale Vip

Kë zgjedh Ardian Bujupi mes Elvanës dhe Xhensilës?

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 00:53
Ardian Bujupi

Sonte në emisionin NIN me Alaudin Hamitin I ftuar ka qenë Ardian Bujupi.

Këngëtari i cili rrallë herë prezantohet në intervista, ka treguar shumë gjëra rreth karrierës dhe jetës personale.
Ndër të tjerash, ai foli edhe për projektin e fundit me Xhensila Myrtezajn, i cili ka arritur mbi 3 milionë klikime në YouTube.

Por, kë zgjedh Ardiani mes Elvanës dhe Xhensilës?

Videoja e mëposhtme sjellë rubrikën “Haje ose Thuaje”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat