Për ditëlindje, Baby G ka një befasi për fansat

Mediale Vip

Për ditëlindje, Baby G ka një befasi për fansat

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 08:26
Baby G

Baby G sjell dhuratën më të bukur me rastin e ditëlindjes së saj.

Baby G pas një pauze të gjatë, po rikthehet me një projekt të ri muzikor, i cili është bashkëpunim.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja me anë të një postimi në Instagram, ku njoftoi se kënga e saj e re vjen në bashkëpunim me Escobars dhe Grido.

“A JENI GATI ? 🌟🌟🌟 @iamescobars 😎 @officialgrido FT BABYG 🚀 Jemi gati ta kthejmë këë lojë    #RAP #KUQ E ZI>> është befasi e ditëlindjes 🎁“, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Baby G është “Rap Song”, i cili është publikuar gjatë muajit prill.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat