Mihrije Braha gati ‘thehet’ në mes për këtë fotografi - Bota Sot
Mihrije Braha gati ‘thehet’ në mes për këtë fotografi

Mediale Vip

Mihrije Braha gati ‘thehet’ në mes për këtë fotografi

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 09:18
Mihrije Braha

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi po i kalon pushimet në Ulqin ku po e realizon bashkë më burrin e saj emisionin ‘Odeon’.

Mihrija kohën e pushimit po e shfrytëzon që të bëjë plazh në bregdetin e Malit të Zi.

Ajo se fundmi ka publikuar një imazh ku shfaqet duke pozuar në plazh.

Për tu dukur sa me joshëse, Mihrija gati është ‘thyer’ në bel për të dal bukur në foto. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat