Kida dhe Mozzik bëhen bashkë edhe për një tjetër duet - Bota Sot
Kida dhe Mozzik bëhen bashkë edhe për një tjetër duet

Mediale Vip

Kida dhe Mozzik bëhen bashkë edhe për një tjetër duet

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 10:24
Kida dhe Mozzik

Kida dhe Mozzik nuk kanë të ndalur.

Kida dhe Mozzik aktualisht po shijojnë suksesin e këngës “Panorama/Pishmon”, me të cilën po thyejnë rekord klikimesh.

Por, dy artistët nuk janë ndalur me kaq, ata do të sjellin edhe një tjetër këngë, e cila titullohet “Kerkun”.

Kida bëri të ditur se kjo këngë publikohet më 31 korrik dhe është pjesë e albumit të ri të Mozzikut, “Mozzart”.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Kida dhe Mozzik ka marrë 12 milionë klikime në kanalin YouTube.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat