Urimi i Patrisit për Tunën s’është aspak nga të zakonshmit - Bota Sot
Urimi i Patrisit për Tunën s’është aspak nga të zakonshmit

Mediale Vip

Urimi i Patrisit për Tunën s’është aspak nga të zakonshmit

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 11:44
Tuna dhe Patris

Sot Tuna po feston ditëlindjen e saj të 35-të, larg zhurmës e streseve të përditshme, me shoqërinë e saj duke lundruar në një barkë në ujërat e Chicago-s.

E padyshim që këngëtarja mori urime të shumta, por ai që spikati më shumë ishte i bashkëshortit të saj, Patrisit.

Një urim i shkurtër, i postuar në llogarinë  e tij në Instagram ku shkruan, “Urime shpirt. I bëfsh edhe 100 qishtu veç duke u puthur me mua.” 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat