Këngëtari shqiptar i dërgon zemër Aurelës pranë postimit ku shfaqet provokuese - Bota Sot
Këngëtari shqiptar i dërgon zemër Aurelës pranë postimit ku shfaqet provokuese

Mediale Vip

Këngëtari shqiptar i dërgon zemër Aurelës pranë postimit ku shfaqet provokuese

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 12:50
Aurela Hoxha

Aurela Hoxha ka pranuar një koment nga këngëtari i njohur shqiptar.

Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, ka pozuar sërish foto nga deti.

Pavarësisht rrezikut ndaj Covid-19, ajo vazhdon ti shijojë pushimet në plazh ndërsa nuk kanë se si të mungojnë imazhet provokuese.

Aurela duket joshëse në postimin ka publikuar pesë fotografi dhe në komentet e shumta ra në sy edhe ai i Alban Ramosajt.

Albani i ka dërguar zemër modeles shqiptare. Kujtojmë se ajo dhe këngëtari në fjalë janë miq të mirë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat