Belkiz publikon pamjet me të bukura nga festa e organizuar për djalin e saj - Bota Sot
Belkiz publikon pamjet me të bukura nga festa e organizuar për djalin e saj

Mediale Vip

Belkiz publikon pamjet me të bukura nga festa e organizuar për djalin e saj

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 12:49
Milot Rashica ,Belkiz Kera

Futbollisti shqiptar, Milot Rashica dhe gruaja e tij, Belkizi para një muaji janë bërë prindër për herë të parë.

Ata janë bërë prindër të një djali që e kanë pagëzuar me emriv Tian.

Së fundi, ata kanë ardhur në Kosovë.

Belkizi dhe Miloti kanë organizuar një festë të madhe pas kthimit në vendlindje për lindjen e djalit.

E sot Belkiz ka publikuar tri nga fotot me të bukura të realizuara gjatë festës së ditëlindjes së djalit.

Kaq të lumtur po duket ajo dhe burri i saj Miloti pranë djalit të tyre, Tianit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat