Të gjithë sytë tek Georgina në foton që e postoi Ronaldo në jaht - Bota Sot
Të gjithë sytë tek Georgina në foton që e postoi Ronaldo në jaht

Mediale Vip

Të gjithë sytë tek Georgina në foton që e postoi Ronaldo në jaht

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 12:52
Ronaldo dhe Georgina

Georgina vazhdon të marrë vëmendje me paraqitjet në publik.

Georgina Rodriguez bashkë me partnerin, futbollistin Cristiano Ronaldo po relaksohen në jaht.

Së fundi, dyshja kanë publikuar disa fotografi, ku shihen duke marrë rreze dielli bashkë me fëmijët në jahtin luksoz.

Por, në gjithë këto fotografi, vëmendjen e mori pikërisht Georgina, e cila kishte veshur një palë bikini ngjyrë neoni.

Ajo ia ktheu të pasmet kamerës, teksa tregoi edhe një herë fizikun e përsosur, duke bërë që të komentohet shumë për këtë paraqitje. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat