Jennifer Garner, sërf me djalin e saj në plazhet e Malibusë

Mediale Vip

Jennifer Garner, sërf me djalin e saj në plazhet e Malibusë

Nga: B.F Më: 14 korrik 2020 Në ora: 13:45
Jennifer Garner

Me motin e verës që erdhi, Jennifer Garner duket thjeshtë e gëzuar që po qetësohet në valët e oqeanit.

Aktorja 48 vjeçe, është parë të hënën në një plazh në Malibu, Kalifornia, e veshur me një rroba të zeza të shkëlqyeshme, ndërsa shijonte sërfin së bashku me djalin e saj Samel 8 vjeç. Jennifer shihej e buzëqeshur me veshjen e saj që mbaronte në mes të kofshës, me një theks të bardhë në bërryl.

Jennifer gjithashtu kishte veshur syze të errëta ndërsa notonte, duke parë djalin e saj që ndanë me ish-burrin e saj, Ben Affleck.

Garner dukej mjaftë në formë të mirë, për  moshën e saj, me këmbët e tonifikuara në siç shihen edhe në foto. Ajo hipi në një dërrasë sëfi me ngjyrë të verdhë dhe të zezë, të lodhur përmes një rripi i cili ishte ngjitur në kyçin e dorës.

Në anën tjetër Samueli shihej me një këmishë në blu me vija të bardha dhe mbathje me model të ndritshëm.

Jennifer gjithashtu përveç djalit të saj Samuelit, ka edhe vajzat Violet, 14 vjeç dhe Seraphina, 11 vjeç, me aktorin Ben Affleck.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat