Detaje nga vdekja tragjike e aktores Naya Rivera

Mediale Vip

Detaje nga vdekja tragjike e aktores Naya Rivera

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 16:06
Naya Rivera

Aktorja Naya Rivera përdori forcën e fundit për të shpëtuar djalin e saj 4 vjeçar para se të vdiste, tha Sherifi i Qarkut Ventura Bill Ayub.

“Ajo mblodhi energji të mjaftueshme për ta rikthyer djalin e saj në barkë, por jo aq sa të shpëtonte veten,” tha Eyub.

Një trup i gjetur mëngjesin e së hënës në Liqenin Piru është identifikuar si i ish-aktores së serialit “Glee”, tha Zyra e Sherifit të Qarkut Ventura gjatë një konference për shtyp.

Rivera dhe djali i saj morën me qira një varkë në Liqenin Piru të mërkurën. Fëmija u tha shpëtimtarëve se ai dhe nëna e tij kishin shkuar në ujë për të notuar, por ajo nuk u kthye në barkë.

Djali i saj u gjet në gjumë në barkën e marrë me qira, raporton CNN, transmeton Klan Kosova.

Trupi i aktores u gjet në zonën verilindore të liqenit, ku uji është midis 35 dhe 60 metra të hënën, pas një kërkimi gjashtëditor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat