Khloe Kardashian pas gjetjes së trupit të Naya Rivera: Është shkatërruese dhe një humbje tragjike - Bota Sot
Khloe Kardashian pas gjetjes së trupit të Naya Rivera: Është shkatërruese dhe një humbje tragjike

Mediale Vip

Khloe Kardashian pas gjetjes së trupit të Naya Rivera: Është shkatërruese dhe një humbje tragjike

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 16:53
Khloe Kardashian dhe Naya Rivera

Khloe Kardashian i është bashkuar figurave të njohur të cilët kanë ngushëlluar vdekjen e aktores Naya Rivera.

Para disa orësh është konstatuar se është gjetur trupi i Riveras, e cila kishte humbur për ditë të tëra në liqenin Piru të Californisë, shkruan Daily Mail.

Përmes rrjetit social Twitter, 33-vjeçarja është shprehur e pikëlluar ndërsa ka ngushëlluar familjarët e aktores.

“Shkatërruese dhe një humbje tragjike. Më vjen keq për shoqërinë dhe familjen e Nayas.

“Unë do të vazhdoj të lutem për të qenë më të fortë gjatë kësaj kohe të tmerrshme. 2020 ka qenë shumë i rëndë”, është shprehur ajo.

Ndërkaq, Rivera është zhdukur gjatë ditës së mërkurë në liqenin Piru, ku kishte shkuar me djalin e saj për të lundruar me anije.

Autoritetet e qarkut Ventura kishin gjetur fillimisht vetëm gjësende të saj, e më pas edhe trupin e pajetë.

 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat