Duda Balje me foto mahnitëse, bën shqiponjën me duar

Mediale Vip

Duda Balje me foto mahnitëse, bën shqiponjën me duar

Nga: G.B Më: 14 korrik 2020 Në ora: 18:00
Duda Balje

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, ka realizuar fotografi, në të cilat shfaqet për mrekulli.

Në foto ajo shihet duke bërë shqiponjën me duar, derisa mban veshur një fustan të gjatë ngjyrë blu, përcjell Bota sot.

Ajo ka shkruar se e do vendin e saj.

“Për arsye se unë jam shteti im. E dua vendim tim dhe të gjithë juve”, ka shkruar Balje në Facebook.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat