Ermali baba i përkushtuar, shijon mëngjeset me të bijën - Bota Sot
Ermali baba i përkushtuar, shijon mëngjeset me të bijën

Mediale Vip

Ermali baba i përkushtuar, shijon mëngjeset me të bijën

Më: 15 korrik 2020 Në ora: 11:07
Ermal Fejzullahu

Ermal Fejzullahu bashkë me familjen e tij kohëve të fundit shijuan pushimet në Jug të Shqipërisë.

Por, me tu kthyer në Prishtinë, këngëtari i mirënjohur përsëri ka gjetur kohë për të ia kushtuat familjes.

Ditën e sotme, Ermali e ka nisur pikërisht me të bijën e tij Bunën e cila në disa postime në Instagram shihet se po i shijon pafund mëngjeset me babain e saj.

Image

Ndërsa, kujtojmë që Ermali është i martuar prej vitesh me Arianën dhe bashkë kanë 4 fëmijë.

Ndryshe, Ermali ka kohë që nuk ka lansuar një projekt të ri, kënga e tij e fundit është “Për një dashuri” që e solli në bashkëpunim me Butrint Imerin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat