I dashuri turk bën tatuazh në këtë pjesë të trupit emrin e Genta Ismajlit - Bota Sot
I dashuri turk bën tatuazh në këtë pjesë të trupit emrin e Genta Ismajlit

Mediale Vip

I dashuri turk bën tatuazh në këtë pjesë të trupit emrin e Genta Ismajlit

Më: 15 korrik 2020 Në ora: 11:37
Genta dhe i dashuri i saj

Biznesmeni turk gdhendi në trup emrin e Gentës.

Këngëtarja Genta Ismajli po e shijon romancën me biznesmenin turk, Huseyin Usta.

Dyshja publikojnë vazhdimisht fotografi pranë njëri-tjetrit, ndërsa në disa raste ndajnë edhe çaste romantike.

Së fundi, Usta bëri një veprim, me të cilin dëshmon edhe një herë dashurinë e madhe që e ka për Gentën.

Ai realizoi tatuazh emrin e këngëtares në krahun e tij, e këtë gjë e treguan përmes rrjeteve sociale, teksa shfaqen pranë njëri-tjetrit.

Genta Ismajli për një kohë ka lënë anash angazhimet në muzikë, ndërsa po e shijon lidhjen me biznesmenin turk. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat