Justin i dashuruar kokë e këmbë, ia thotë këto fjalë publikisht gruas - Bota Sot
Justin i dashuruar kokë e këmbë, ia thotë këto fjalë publikisht gruas

Mediale Vip

Justin i dashuruar kokë e këmbë, ia thotë këto fjalë publikisht gruas

Më: 15 korrik 2020 Në ora: 12:33
Justin Bieber dhe Hailey

Justin ende nuk beson që Hailey e zgjodhi atë për partner.

Një ndër çiftet më të komentuara të shoubizit, janë edhe Justin dhe Hailey Bieber.

Pas romancave të mëparshme të këngëtarit, pakkush kishte besuar se këta të dy do të martohen.

Por, tani ata janë mëse të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe nuk i kursejnë as dedikimet publike me fjalë dashurie.

“Ende nuk mund të besoj se më zgjodhe mua”, shkruan Justin në fotografinë e fundit, ku modelja shfaqet në prehrin e tij.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat