Xheri rrëfehet për takimin e parë me renë e saj – të dashurës së Ledrit - Bota Sot
Xheri rrëfehet për takimin e parë me renë e saj – të dashurës së Ledrit

Mediale Vip

Xheri rrëfehet për takimin e parë me renë e saj – të dashurës së Ledrit

Më: 15 korrik 2020 Në ora: 13:07
Xheraldina Vula

Rrëfimi i Xherit për takimin e parë dhe personalitetin e Sarës – të dashurës së Ledrit.

Nëna e Ledri Vulës, Xheraldina, ka rrëfyer disa sekrete të familjes së saj, pasionin për gatimin, por dhe të pathënat për Sarën dhe reperin e njohur – gjatë pjesëmarrjes në emisionin Pushime on Top që kishte udhëtuar në Brezovicë, në një shtëpi të veçantë me një familje të veçantë.

“Unë jam super e lumtur për ata të dy, super e lumtur për Ledrin, super e lumtur për Sarën… Sara është një njeri fantastik. Është një njeri shumë i mirë… Unë e them nuk e di si duhet të duhet nusja, por di si duhet të duhet Sara. Nuk kam ndjesi që kam nuse në shtëpi… Më duket sikur Sara ka lind te ne”, ka thënë Xheri kur është pyetur për të dashur e Ledrit.

Image

 

Më tej, gjatë pjesëmarrjes në emisionin e Top Channel, ajo ka treguar se u njohën për herë të parë në Ulqin.

“Në Ulqin, Sara erdhi në vizitë njëditore, jo vetëm Sara, por edhe miq të tjerë të Ledrit. Ne ishim në një drekë familjare me miq… të cilët filluan të thoshin është kjo shoqja e Ledrit dhe unë thashë do Zoti qenka ajo e dashura e Ledrit se është si pëllumb”, ka treguar mes tjerash.

Xheraldina ka treguar edhe një anë të panjohur për reperin duke thënë se atij nuk mund t’ia nxjerrësh fjalët po nuk deshi t’i thotë vet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat