Stresi bën deklaratën publike për të dashurën e tij, Kejsin - Bota Sot
Stresi bën deklaratën publike për të dashurën e tij, Kejsin

Mediale Vip

Stresi bën deklaratën publike për të dashurën e tij, Kejsin

Më: 15 korrik 2020 Në ora: 16:38
Stresi

Historia e dashurisë së Stresit me Kejsin është përfolur gjatë në media.

Që pasi u lirua nga burgu, reperi dhe Kejsi u ndanë, por vetëm pas pak muajsh ata janë bërë sërish bashkë.

Tani ai ka bërë një dedikim për të në rrjete sociale, duke e quajtur si gruan më të mirë.

“Gruaja më e mira në botë që më bën krenar”, ka shkruar Stresi në fotografinë e publikuar.

Keisi jeton në Kanada, ndërsa reperi ka treguar se lidhja e tyre funksionon edhe në distancë, ndërsa gjatë pushimeve ajo vjen në Shqipëri.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat